KURUMSAL

bagbag_kagit_canta_karton_canta_uretim_imalat_baski_firmasi_hakkinda

Akıncı Ofset Matbaa markası olan BAGBAG çanta Konya’dan tüm Türkiye’ye kağıt karton çanta tasarım ve üretim hizmetleri sunmaktadır. …. yılında kurulan firmamız bünyesinde gıda, giyim, tekstil, kozmetik, ayakkabı, sağlık, otelcilik, mücevher, aksesuar, sanayi, elektronik, takı vb. sektörlerin ihtiyaç duyduğu kağıt karton çantalar için çözüm ortağıdır. Fuar, organizasyon, toplantı, konferans vb. Tanıtım çalışmaları için ihtiyaç duyulan kağıt karton çantaların tasarımcısı ve üreticisidir.

 

Bizler müşteri istek ve taleplerini en doğru şekilde karşılamak için her seferinde sizi çok iyi dinleyerek işe başlıyoruz. Görüldüğü her alanda sizi temsil edecek ürünleri, estetik bir bakışla ele alıp kaliteli üretimle üretim yaparak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Görsel kaliteli reklam materyalleri tasarlarken uzun ömürlü, kalite, tekrar kullanılabilir ve fonksiyonel olmasınada özen gösteriyoruz. Taleplerinizi tecrübelerimizle harmanlayıp fikirler sunuyor, deneyimli kadromuz ve teknolojik makine parkımızla üretim yapıyoruz.

 

Firmamız ürettiği her karton ve kağıt çanta ile sadece korumayı ve taşımayı değil, markalara ürünlere değer katmayı, kaliteli üretimle tekrar kullanılabilir ürünler üreterek müşterilerinin reklam mecralarını sürekli canlı tutmayı amaçlamaktadır.
  


Firma, şahıs ve şirketler için kağıt karton çanta ambalaj çözümleri üreten bir firma olma misyonuyla yola çıkan firmamız farklı ebat ve kağıt seçenekleriyle müşterileri için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Kağıt ve karton çanta ihtiyacı olan tüm sektörleri için üretim yapan firmamız özel üretim teknikleri, baskı ve kağıt seçeekleri ile müşterilerinin her zaman ihtiyaçlarına çözüm üretir.

 

Genç, tecrübeli, dinamik kadromuz ve yüksek kapasite üretim gücümüzle hizmet sunarken, üretim çalışmalarımızda kendimizi sürekli geliştirip müşterilerimizi değer katmayı hedefleriz.

 

Yeniliklerle tanışmak ve yeniliklere sahip olmak için sizi de bekleriz.

Hakkımızda